Ako môžete zladiť nadkolienky?

Jeden z veľkých trendov poslednej doby predstavujú dámske nadkolienky. Ženy s priemernou postavou, ktoré nemajú dlhé a štíhle nohy sa im vyhýbajú, pretože nohy v nich nemusia vyzerať lichotivo, ale pokiaľ ich viete dobre zladiť, tak môžete vyzerať naozaj štýlovo. Trendom sú najmä v zime, kedy ich môžete zladiť so sukňou a celý outfit, tak dokážete jednoducho oživiť. Nadkolienky však budete môcť vytiahnuť aj počas jari k nejakým jednoduchým šatám alebo pri nejakej vhodnej príležitosti.  

Elegantná a zvodná

Veľkou výhodou je, že nadkolienky môžete nosiť na veľa rôznych spôsobov. Ak rady nosíte krátke sukne alebo šortky, tak k nim stačí pridať nadkolienky, ktoré vám navyše umožňujú nosiť vašu obľúbenú sukňu aj počas zimy. Nadkolienky vás zahrejú a nezakrývajú celú časť nohy, tak budú  pôsobiť vkusne a vyzývavo. Budete vyzerať naozaj elegantne. Ideálne sú klasické farby, ako je čierna, sivá alebo nejaké vzájomné kombinácie, kedy máte oblečené napríklad čierne šaty a k tomu sivé nadkolienky.

Ležérny štýl

Pokiaľ uprednostňujete predovšetkým komfort a chcete sa cítiť pohodlne, tak pre vás existuje aj iná alternatíva, ako môžete nosiť dámske nadkolienky. Svoje nadkolienky si môžete jednoducho zrolovať, avšak pokiaľ máte široké boky, tak si pri tomto spôsobe nosenia dajte pozor, pretože pre vás nemusí byť ideálny. Celý outfit sa snažte zladiť v jednej farbe, aj vtedy keď máte vzorované nadkolienky. Tento spôsob nosenia je vhodný pre ženy, ktoré nemajú výrazne krivky.

Potlač

Rozšíreným trendom medzi mladými dievčatami sú nadkolienky, ktoré majú aj nejakú potlač alebo motív. Veľmi populárne sú dámske nadkolienky s kvetinovou potlačou, ktoré pôsobia veľmi romanticky a jemne. Sú ideálne na nosenie počas jari. Takéto nadkolienky môžete jednoducho kombinovať napríklad s volánmi alebo jemnou čipkou na oblečení. Nevhodným a príliš gýčovým dojmom môžu pôsobiť nadkolienky so zvieracím motívom a vzorom, ktoré sú rozhodne nekombinovateľné s oblečením a pôsobia nevkusne. Nemoderne pôsobia aj nadkolienky s abstraktnou dúhovou potlačou alebo s hrubými pásmi. Ak si však zvolíte oblečenie, ktorým celý outfit oživíte, tak nadkolienkami určite nič nepokazíte.