Netypické darčeky, ktoré mužov zaručene potešia

Kupovať darčeky, ktoré skutočne potešia, na to má nos málokto. Situácia sa stáva ešte komplikovanejšou, ak kupujete darčeky vášmu partnerovi už niekoľko rokov či dokonca desaťročí. Preto sme pre vás vytvorili zoznam netradičných darčekov podľa rôznych záľub a činností, ktorým sa muži často radi venujú.

Kutil domáci:

Máte doma kutila? Kúpte mu miešačku. Myslíme to vážne. Po prvé, zaručene ho prekvapíte. Po druhé, určite bude mať radosť. Totiž, ak niekoho baví kutenie, po vlastnej miešačke dosť pravdepodobne túži od mala. Že ju momentálne na nič nepotrebuje? Ak bývate v dome, časom určite vymyslí projekt pri ktorom ju využije a hlavne môže s ňou pomáhať pri stavbách a rekonštrukciách u kamarátov. Veď to poznáte, stále niekto niekde niečo prerába…

Nezastaviteľný športovec:

Je váš partner vášnivý cyklista? Typ nezastaviteľného športovca, ktorý miluje maximálny výkon, neustále sa vo všetkom zlepšuje a motivuje ho predstava posúvania svojich fyzických hraníc a prekračovanie komfortnej zóny? Zároveň by chcel cyklistické víkendy tráviť s vami ale s vašou kondičkou a pohodovým prístupom k športu to nejde skĺbiť? V tom prípade si kúpte e-bike. Áno čítate správne, kúpte ho sebe, ale radosť tým urobíte jemu, pretože sa razom spoločné víkendy na bicykloch stanú reálnymi. A váš pohodový výstup na strmý kopec s pomocou elektromotora ho bude motivovať ešte k lepším výkonom.

Vášnivý milovník kávy:

Kúpte mu profesionálny kávovar a špeciálne druhy kávy k tomu. Aby však aj vedel, ako si kávu pripraviť čo najlepším možným spôsobom, zaplaťte mu zážitkový baristický kurz, kde na vlastnej koži zažije a naučí sa, ako si pripraviť kávu presne tak, ako ju robia v jeho najobľúbenejšej kaviarni.